All Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All Fantasy


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Kida
Serpentin
Kida


Брой мнения : 334
Join date : 05.08.2008
Age : 30

Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед Empty
ПисанеЗаглавие: Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед   Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед Icon_minitimeВто Авг 05, 2008 4:40 pm

В опустошения континент Дженабакъз се е родила нова империя: Панион Домин. Кипнала над земята като неумолим прилив от покварена кръв, тя поглъща всичко, което отказва да се покори на словото на Пророка на Панион. На пътя й застава един крехък съюз: Войнството на Дужек Едноръкия и ветерана на Подпалвачите на мостове Уискиджак с техните стари врагове - силите на Бойния главатар Каладън Брууд, Аномандър Рейк и неговите Тайст Андий, и народът на ривите от Равнините. Далеч по малобройни от своя враг и недоверчиви помежду си, те трябва да известят потенциалните си съюзници, сред които е наемническото религиозно братство на Сивите мечове, чиято заповед е да бранят обсадения град Капустан с цената на всичко. Но се сбират и други древни кланове. В отговор на един вековечен зов се надигат Т’лан Имасс. Защото нещо много по-тъмно и злокобно от всичко досега застрашава този свят. Лабиринтите са отровени и се надига мълвата, че Сакатия бог е освободен от оковите си и е готов да развихри ужасната си мъст...

Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед 688
Върнете се в началото Go down
https://allfantasy.bulgarianforum.net
darklight

darklight


Брой мнения : 14
Join date : 19.08.2008
Местожителство : Phantasialand

Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед   Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 4:24 am

За мен тази е най-добрата /най-богатата,така да се каже/ книга от поредицата.Засега.
Върнете се в началото Go down
Silverfox
Desire Queen
Silverfox


Брой мнения : 337
Join date : 06.08.2008

Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед   Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 8:35 am

Да, и на мен ми е любимата, но не съм много обективна, защото съм още на 5-та част
Може натам да има по-добри
Върнете се в началото Go down
Anomander
Nocturne of Dark
Anomander


Брой мнения : 324
Join date : 18.08.2008

Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед   Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 4:45 pm

Silverfox написа:
Да, и на мен ми е любимата, но не съм много обективна, защото съм още на 5-та част
Може натам да има по-добри

Няма, мила моя, няма Smile
Върнете се в началото Go down
Kida
Serpentin
Kida


Брой мнения : 334
Join date : 05.08.2008
Age : 30

Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед   Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 9:46 pm

Споменчетата са велики. Но чак пък да няма друга... Седмата е на почти същото ниво. Само дето на моменти има невероятните идиотизми.
Върнете се в началото Go down
https://allfantasy.bulgarianforum.net
darklight

darklight


Брой мнения : 14
Join date : 19.08.2008
Местожителство : Phantasialand

Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед   Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед Icon_minitimeСъб Авг 23, 2008 12:56 pm

Разменяш 3 и 5 и се получава моята класация. Wink
Върнете се в началото Go down
T'Amber

T'Amber


Брой мнения : 44
Join date : 20.08.2008

Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед   Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед Icon_minitimeСъб Авг 23, 2008 2:19 pm

Е, това е. Обожавам "Спомени от лед". Не можах да устоя на идеята за войска, която се храни сама от собствените си жертви. Уникална.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед   Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Малазанска книга на мъртвите: Спомени от лед
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Fantasy :: Фентъзи :: Стивън Ериксън-
Идете на: