All Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All Fantasy


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Пета книга - Небесният огън

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Anna Valerius

Anna Valerius


Брой мнения : 32
Join date : 05.08.2008
Age : 32

Пета книга - Небесният огън Empty
ПисанеЗаглавие: Пета книга - Небесният огън   Пета книга - Небесният огън Icon_minitimeВто Авг 05, 2008 3:30 pm

Резюме:
Избраниците са на свобода и подготвят Денят на Завръщането, когато Тъмния отново ще закрачи освободен по земята. А техните замисли и затовори неизбежно се свеждат до залавянето на Преродения Дракон.
Елайда, наскоро провъзгласена за Амирлин на Айез Седай, също мисли единствено за пленяването на Преродения Дракон. Тя знае, че Тъмния се измъква на свобода, че предстои Последната битка и че Преродения Дракон трябва да се изправи срещу него, иначе светът е обречен на огън и опустошение. Тя трябва да се погрижи героят да срещне предречената си смърт.
В древния Руйдийн, Прероденият Дракон чака бойните кланове на Айил да се стекат под неговото знаме.
Корица:
Пета книга - Небесният огън 3169


Последната промяна е направена от Anna Valerius на Сря Авг 20, 2008 2:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Silverfox
Desire Queen
Silverfox


Брой мнения : 337
Join date : 06.08.2008

Пета книга - Небесният огън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пета книга - Небесният огън   Пета книга - Небесният огън Icon_minitimeЧет Авг 07, 2008 8:52 am

Точно до тази 5-та част бях стигнала , но нещо ми писна и почнах Малазана
Сега обаче си мисля, че всичко съм забравила и трябва да почна отначало от 1-ва част
Върнете се в началото Go down
elemag




Брой мнения : 57
Join date : 06.08.2008

Пета книга - Небесният огън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пета книга - Небесният огън   Пета книга - Небесният огън Icon_minitimeЧет Авг 07, 2008 11:15 am

По-добре изчакай да се видикой ще я завърши, и дали изобщо ще бъде довършена. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Alastor




Брой мнения : 6
Join date : 13.08.2008

Пета книга - Небесният огън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пета книга - Небесният огън   Пета книга - Небесният огън Icon_minitimeСря Авг 13, 2008 9:13 pm

Бе то аз ги имам всичките, ама стигнах до 6-та средата. Нещо леко скучно ми стана. Някак си провлачено е написана тая книга. А както съм чел и останалите до към 9-10 са все в тон"тая поредица ще ми храни децата". Едва в края и 11 раздвижва нещата.
Обаче попаднах на поредицата за Малазан и да кажа доста по-добре е написана според мен. Лошото е, че съм на края на 7-та, та като няма какво да чета ще се върна към тази - поне да си прочета купенитекниги Smile
Върнете се в началото Go down
Anomander
Nocturne of Dark
Anomander


Брой мнения : 324
Join date : 18.08.2008

Пета книга - Небесният огън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пета книга - Небесният огън   Пета книга - Небесният огън Icon_minitimeПон Авг 18, 2008 10:07 pm

Объркали сте корицата при резюмето.

Книгата до първите 7 си е много добра. Но после се разводнява.

ДА, ще бъде завършена от Брандън Сандерсон. Ще видим какви ще ги надроби този...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пета книга - Небесният огън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пета книга - Небесният огън   Пета книга - Небесният огън Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пета книга - Небесният огън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Fantasy :: Фентъзи :: Робърт Джордан-
Идете на: