All Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All Fantasy


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любими персонажи от поредицата

Go down 
+6
YoYo
Fiddler
Silverfox
Kida
elemag
Lady Envy
10 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Lady Envy

Lady Envy


Брой мнения : 31
Join date : 06.08.2008
Местожителство : Haterville

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeПет Авг 08, 2008 1:49 pm

Ем, аз започвам с тези, за които се сещам Cool :

жени:
Лейди Енви
сержант Хелиан
Сеймар Дев
Апсалар
капитан Фарадан Сорт
капитан Шурк Елалле
съветник Лостара Юил
Корлат

мъже:
Котильон
Техол Бедикт
Бъг
Искарал Пъст

Такива, които също ме кефят, но не са ми от любимите:

Фидлър, Хедж, Ботъл, Карса Орлонг...
Спайт...

Определено не се сещам за още толкова, но когато някой спомен ме чатне в главата ще ги напиша, като добавям по едно "+" пред всяко име Very Happy

Хайде сега, ваш ред е Surprised
Върнете се в началото Go down
elemag




Брой мнения : 57
Join date : 06.08.2008

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeПет Авг 08, 2008 1:57 pm

кой беше Спайт?
Върнете се в началото Go down
elemag




Брой мнения : 57
Join date : 06.08.2008

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeПет Авг 08, 2008 2:05 pm

мойте любими за който се сещам на първо място са
Калам
Ток Младши
капитан Паран в по-късните предания, в началото беше много смотан
Бързия Бен - в първите няколко сказания, сега нещо по-малко мекефи
оня с чука - Каладан Бруд ли беше или нещо подобно
Аномандър Рейк
Колтейн
Икариум
Апсалар
Лейди Енви

това е засега. Като се сетя още ще ги добавя.
Върнете се в началото Go down
Kida
Serpentin
Kida


Брой мнения : 334
Join date : 05.08.2008
Age : 30

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeПет Авг 08, 2008 2:26 pm

Тука се вкарахте в беля

Мъже:

Трул Сенгар
Техол Бедикт
Бъг
Котильон
Уискиджак
Гъноуз Паран
Аномандър Рейк
Силхас Руин
Фидлър
Хедж
Корик
Кътъл
Калам
Перла(Пърл)
Колтейн
Нил
Ботъл
Коураб
Хеборик Призрачните ръце
Кътър
Икариум
Бързия Бен
Каладън Бруд
Карса Оролонг
Онрак Прекършения
Урб
Маппо
Геслер
Сторми

Жени:

Апсалар
Лорн
Воркан
Менандори
Фарадан Сорд
Шурк Елале
Лейди Енви
Саймар Дев
Тавори
Т'амбър
Хелиан
Смайлс
Недер

Върнете се в началото Go down
https://allfantasy.bulgarianforum.net
Silverfox
Desire Queen
Silverfox


Брой мнения : 337
Join date : 06.08.2008

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeПет Авг 08, 2008 3:57 pm

Ооо добре

Мъже / в низходящ ред/

Калам - любим персонаж
Фидлър
Бързака
Паран
Уискиджак
Рейк
Котильон
Крокъс

Жени - нямам толкова изявени любими персонажи
може би Лостара и Апсалар
Върнете се в началото Go down
Fiddler

Fiddler


Брой мнения : 4
Join date : 08.08.2008

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeПет Авг 08, 2008 11:52 pm

Ето ги и моите любимци Smile

Мъже :

Уискиджак
Фидлър
Хедж
Брис Бедикт
Техол Бедикт
Маел/Бъг
Гъноуз Паран
Бързия Бен
Икариум
Карса Орлонг
Маппо Рънт
Аномандър Рейк
Трул Сенгар
Онрак Прекършения
Грънтъл
Ток-младши
Калам Мекхар
Каладън Бруд
Корик

жени:

Корлат
Фелисин Паран
Апсалар
Лорн
Килава
Хелиан
Пикър
Бленд
Силвърфокс
Фарадан Сорт
Серен Педак
Сеймар Дев
Смайлс
Върнете се в началото Go down
Silverfox
Desire Queen
Silverfox


Брой мнения : 337
Join date : 06.08.2008

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeПет Авг 08, 2008 11:55 pm

ОО Фидлър
Приятно ми е да видя, че съм между любимките ти Razz Wink
Върнете се в началото Go down
Fiddler

Fiddler


Брой мнения : 4
Join date : 08.08.2008

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 12:01 am

Хах, радвам се че е така , иначе май те харесвах повече като Татърсейл , но Стивън си имаше други планове за персонажа...
Върнете се в началото Go down
Kida
Serpentin
Kida


Брой мнения : 334
Join date : 05.08.2008
Age : 30

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 12:34 pm

Да, Татърсейл беше много готина. Аз забравих да добавя и Корлат и сержант Балм
Върнете се в началото Go down
https://allfantasy.bulgarianforum.net
Lady Envy

Lady Envy


Брой мнения : 31
Join date : 06.08.2008
Местожителство : Haterville

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeСъб Авг 09, 2008 2:52 pm

+ Серен Педак
+ Трул Сенгар
Cool
А, иначе, Спайт е сестрата на лейди Енви Wink
Върнете се в началото Go down
YoYo

YoYo


Брой мнения : 3
Join date : 06.08.2008
Age : 32
Местожителство : Габрово

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeВто Авг 12, 2008 11:36 pm

Аз ще съм по-кратка Laughing
Аномандър Рейк
Искарал Пъст
Върнете се в началото Go down
Alastor




Брой мнения : 6
Join date : 13.08.2008

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeСря Авг 13, 2008 9:25 pm

Техол Бедикт в комбинация с Бъг са нещо уникално.
Ипсалал Пъст също кефи. Нещо тия откачените ми се нравят - добре ги е направил.
Допада ми и Маппо Рънт - такъв един всеотдаен за приятеля си. Дано се появи и отново са с Икариум.
Сапьорите като цяло.
Уискиджак - точен пич.Wink
Смайлс, Кайндли.
Върнете се в началото Go down
Anomander
Nocturne of Dark
Anomander


Брой мнения : 324
Join date : 18.08.2008

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeПон Авг 18, 2008 10:01 pm

Хммм бая дълъг списък ще е....
Ще напиша тези които ме кефят и тия дето...... бих ги изрязал от книгата Smile

Любими мъжки персонажи:

1. Аномандър Рейк
2. Карса Орлонг
3. Бен Адефон Делат
4. Котильон/Танцьора
5. Сенкотрон/Амманас/Келанвед
6. Уискиджак
7. Калам
8. Ток-младши
9. Туул
10. Баудин/Дасем Ълтър
11. Червената маска
12. Лорик
13. Дюикър (странно но факт)
14. Колтейн
15. Готос
16. Искарал Пъст
17. Круппе
18. Ралик Ном
19. Мурильо
20. Крул
21. Грънтъл
22. Бочълайн
23. Корбал Броуч
24. Мок
25. Итковиан
26. Каладан Брууд
27. Каллор
28. Трул Сенгар
29. Сивожаб (ако се брои за мъжка жаба)
30. Удинаас
31. Бъг
32. Техол Бедикт
33. Брис Бедикт
34. Силхас Руин
35. Куру Кан (Цеда)
36. Брутен Трана

Любими женски персонажи:

1. Татърсейл/Силвърфокс (разбира се, в голяма част от този образ виждах една голяма любов)
2. Фелисин (старата)
3. Лейди Енви (разбива тази)
4. Спайт
5. Лостара Юил
6. Шурк Елале
7. Хелиън
8. Шелтата Лор
9. Менандори
10. Сукул Анкаду


Омразни ми персонажи: )

1. ХЕБОРИК
2. мхаби
3. Крокъс
4. Маппо
5. Малик Рел
6. Корболо Дом
7. Бидитал
8. Леоман
9. Перла (особен дразнител)
10. Ханан Мосаг
11. Серен Педак
12. Пернатата вещица (Feаtherwitch)
13. Тавори
14. Гамът
15. Клип


Май, са тия за други не се сещам. Не съм ги редил в някакъв ред. Щеше да отнеме много време. Само първите трима от всяка класация отговарят на топ 3.
Върнете се в началото Go down
darklight

darklight


Брой мнения : 14
Join date : 19.08.2008
Местожителство : Phantasialand

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 4:11 am

Аномандър Рейк
Брис Бедикт
Бързака
Лоста
Грънтъл
Върнете се в началото Go down
Kida
Serpentin
Kida


Брой мнения : 334
Join date : 05.08.2008
Age : 30

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 8:03 am

Аномандър, какво толкова са ти направили Тавори, Серен Педак, Маппо, Крокъс и Перла. Крокъс наистина си е малко беден образ(донякъде), но останалите са може би едни от най-добре описаните персонажи. Най-вече Тавори и Перла(лека му пръст, много ме кефеше)
Върнете се в началото Go down
https://allfantasy.bulgarianforum.net
Anomander
Nocturne of Dark
Anomander


Брой мнения : 324
Join date : 18.08.2008

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 4:52 pm

Kida написа:
Аномандър, какво толкова са ти направили Тавори, Серен Педак, Маппо, Крокъс и Перла. Крокъс наистина си е малко беден образ(донякъде), но останалите са може би едни от най-добре описаните персонажи. Най-вече Тавори и Перла(лека му пръст, много ме кефеше)

Хех,
1. Тавори - обичам женствените женски образи а Тавори е дърво. Освен това никъде не блесна с гениалност в командването на четеринадесета. Всичко си го свършиха Юмруците и сержантите (Фидлър, Геслер). Няма обаянието на Уискиджак със сигурност.
2. Серен Падак е скучна до безобразие, особено в "Среднощни Приливи". Контраста с Техол и Бъг го доказва още повече.
3. Маппо - с неговите гейски изказвания. Ревове и обръщения "приятелю", не мерси Smile
4. Крокъс е путьо. Не знае какво иска, незнае дори каква му е ролята в книгата. Слаб е психически итова ме дразни.
5. Перла - не най-дразнещото същество, наглец и се праи на велик пред Лостара... Напомни ми на едно момченце което познавах на живо. Се гледа в гръб да ти забие ножа, да те прецака. Такива няма как да ми харесат. Smile

Това е.
Върнете се в началото Go down
Kida
Serpentin
Kida


Брой мнения : 334
Join date : 05.08.2008
Age : 30

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 9:44 pm

Добре аргументация ми извади. Не искам да споря - всеки с мнението си.

Тавори се развива като персонаж повече в осмата книга.
Серен е доста странен случей. Със сигурност обаче ролята й в седмия том определено е запомняща.
Маппо на моменти напомня на Самознай Майтапер с неговите изказвания, но пък с това показва колко му е ценен всъшност Икаруим. Нз защо ти се струва гейско. Вярно ,че в момента е модерно да се говори на "копеле" и да нямаш никакво уважение и право да изразиш истинските си чувства пред някой, но определено държанието на Маппо не е гейско.
Крокъс е развей прах. Шматка се насам-натам като една от кокошките на Техол. В негова полза няма какво да кажа. Мен ме кефи заради Апсалар. Ама сега ще видиме какво ще става. Надявам се и той да се изяви с нещо.
Перла си е типичен пример за абсолютен егоист. неговите амбиции го карат да прави какви ли не неща. В крайна сметка, ако Апси не го беше накълцала щеше да води Нокътя както и искаше. Той наистина ми е един от любимците. Не е типичен персонаж, но точно това го прави невероятно примамлив. Абе страхотен си е
Върнете се в началото Go down
https://allfantasy.bulgarianforum.net
Anomander
Nocturne of Dark
Anomander


Брой мнения : 324
Join date : 18.08.2008

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeСря Авг 20, 2008 9:06 am

Kida написа:
Добре аргументация ми извади. Не искам да споря - всеки с мнението си.

Маппо на моменти напомня на Самознай Майтапер с неговите изказвания, но пък с това показва колко му е ценен всъшност Икаруим. Нз защо ти се струва гейско. Вярно ,че в момента е модерно да се говори на "копеле" и да нямаш никакво уважение и право да изразиш истинските си чувства пред някой, но определено държанието на Маппо не е гейско.

Някъде май прочетох че си на 15. Аз обаче съм на маааалко повече и съм надживял израза "копеле", той беше модерен преди 10-тина години... Ще порастнеш и те съветвам примерно след 10-тина години пак да прочетеш взаимоотношенията между Маппо и Икариум и да ми кажеш мнението си Smile
Ох, Икариум, приятелю, по-добре че не знаеш, на какво си способен.... ( и разкъсан от чуството дали да предаде приятеля си на Азата, както му е по договор с Безименните или не). Драма!!!

За другите - мнението си е твое.

Единствено за Тавори ще видим в осма.

ПП: За Перла е същото. След десет години пак. Въпреки че то си е до характер.
Върнете се в началото Go down
Lady Envy

Lady Envy


Брой мнения : 31
Join date : 06.08.2008
Местожителство : Haterville

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeСря Авг 20, 2008 11:52 am

Laughing
Аномандър, ще ти кажа две неща:
1.Стареенето е задължително, а поумняването - опционално.
Така, че не се крий зад няколкото си годинки напреднала възраст. И без това момчетата съзрявате по-късно (във всякакъв аспект).
2. Не се засягай, просто излагам факти.

Иначе, за всички персонажи, освен за Серен Педак, съм съгласна с Аномандър.

А като заговорихме за гейчета... Laughing Трул Сенгар и Онрак Прекършения... ? scratch

П.П.: Кид, мисля, че ще е добре да отворим нова тема ... "Лафче"?..., в която да поместим последните няколко поста и последвалите отговори Cool
Върнете се в началото Go down
T'Amber

T'Amber


Брой мнения : 44
Join date : 20.08.2008

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeСря Авг 20, 2008 11:58 am

Няма да разделям на мъже/жени, просто защото така или иначе любимците ми са малко...

- Всички от сем. Паран
- Т'Амбър (очеизвадно)
- Лейди Енви
- Техол Бедикт
Върнете се в началото Go down
Kida
Serpentin
Kida


Брой мнения : 334
Join date : 05.08.2008
Age : 30

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeСря Авг 20, 2008 12:53 pm

Lady Envy написа:
Laughing
Аномандър, ще ти кажа две неща:
1.Стареенето е задължително, а поумняването - опционално.
Така, че не се крий зад няколкото си годинки напреднала възраст. И без това момчетата съзрявате по-късно (във всякакъв аспект).
2. Не се засягай, просто излагам факти.

Иначе, за всички персонажи, освен за Серен Педак, съм съгласна с Аномандър.

А като заговорихме за гейчета... Laughing Трул Сенгар и Онрак Прекършения... ? scratch

П.П.: Кид, мисля, че ще е добре да отворим нова тема ... "Лафче"?..., в която да поместим последните няколко поста и последвалите отговори Cool

Може Може Smile. Ама как можа да изкараш моя Трулчо гей? Най-много да е би. Щото в края на седмия том май доста добре оправи Серен Педак
Върнете се в началото Go down
https://allfantasy.bulgarianforum.net
Anomander
Nocturne of Dark
Anomander


Брой мнения : 324
Join date : 18.08.2008

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeСря Авг 20, 2008 3:10 pm

Lady Envy написа:
Laughing
Аномандър, ще ти кажа две неща:
1.Стареенето е задължително, а поумняването - опционално.
Така, че не се крий зад няколкото си годинки напреднала възраст. И без това момчетата съзрявате по-късно (във всякакъв аспект).
2. Не се засягай, просто излагам факти.

Иначе, за всички персонажи, освен за Серен Педак, съм съгласна с Аномандър.

А като заговорихме за гейчета... Laughing Трул Сенгар и Онрак Прекършения... ? scratch

П.П.: Кид, мисля, че ще е добре да отворим нова тема ... "Лафче"?..., в която да поместим последните няколко поста и последвалите отговори Cool

Трул е пич. Просто пак трябваше да вкарат драма.
Серен Педак просто ми е скучна, ма само на мене сигурно....
Къде съм говорил нещо за поумняване??? Припомни ми.
Казвам че на тая възраст гледа на нещата по един начин, а после ще гледа по друг.
И не се крия. Просто казах истината. Кида самичка ще се съгласи с мен след време.
Освен това съм на двадесет и седем годинки, момиченце, колкото и да съм закъснял съм посъзрял все пак, как мислиш?
Върнете се в началото Go down
Kida
Serpentin
Kida


Брой мнения : 334
Join date : 05.08.2008
Age : 30

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeСря Авг 20, 2008 4:22 pm

Абе да ти кажа годините не са от значение. Сестра ми е на 25, а на акъл е по-зле от мене. Има и хора на по 40-50 дето са с ъкъл на 10 годишни. Не мисля, че преценката ми може да се подценява. Още по-тъпото е да я подценява "зрял" човек, какъвто твърдиш, че си, Аномандър. Детското ми виждане отдавна е изчезнало. И не мисля, че някой може да определи една привързаност или по-точно приятелство, като педерастия. Ако го определяте по това, че то аз и Тифа сме лесбийки от всякъде. А дали ще се съглася с тебе някой ден - зависи от много неща
Върнете се в началото Go down
https://allfantasy.bulgarianforum.net
Anomander
Nocturne of Dark
Anomander


Брой мнения : 324
Join date : 18.08.2008

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeСря Авг 20, 2008 4:33 pm

Kida написа:
Абе да ти кажа годините не са от значение. Сестра ми е на 25, а на акъл е по-зле от мене. Има и хора на по 40-50 дето са с ъкъл на 10 годишни. Не мисля, че преценката ми може да се подценява. Още по-тъпото е да я подценява "зрял" човек, какъвто твърдиш, че си, Аномандър. Детското ми виждане отдавна е изчезнало. И не мисля, че някой може да определи една привързаност или по-точно приятелство, като педерастия. Ако го определяте по това, че то аз и Тифа сме лесбийки от всякъде. А дали ще се съглася с тебе някой ден - зависи от много неща

Едно е жени, друго е мъже...ех. Не те познавам, но начина по който обясни за Перла е типичен, също и за изразяването на чувствата на Маппо. Нямаш опит. Разбираш ли ме.

Пример: Има 41342345139410 души в форума тийн-проблем. Повечето са дебили, но има и много свестни деца, на които изказванията им куцат точно поради липса на опит и зрялост. Пак казвам, не те познавам на живо и не мога да кажа със сигурност, но просто от постовете лъха на "млада и зелена".
Пък за след време ще видим дали ще дойдеш на мойто мнение.
Хайде да не задълбаваме за да няма лоши чувства.
Да коментираме книгата.
Върнете се в началото Go down
Silverfox
Desire Queen
Silverfox


Брой мнения : 337
Join date : 06.08.2008

Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitimeЧет Авг 21, 2008 11:10 am

ехо, кой на колко е - няма значение
и аз съм от "възрастта" на Аномандър, но не ми пречи да харесвам Хари Потър да кажем
според мен тук може да пишат и 15 годишни и 50 годишни
Всеки има право на мнение
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любими персонажи от поредицата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими персонажи от поредицата   Любими персонажи от поредицата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любими персонажи от поредицата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Fantasy :: Фентъзи :: Стивън Ериксън-
Идете на: