All Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All Fantasy


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана

Go down 
+2
Anomander
Silverfox
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Anomander
Nocturne of Dark
Anomander


Брой мнения : 324
Join date : 18.08.2008

Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана   Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана - Page 4 Icon_minitimeПон Сеп 01, 2008 12:28 pm

Сетих се друго аз за Лейди Енви, не знам, може и някой да го е предложил вече но се сещам само за една персона която може да я играе....


Елизабет Хърли

Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана - Page 4 Elizabeth_hurley
Върнете се в началото Go down
Kida
Serpentin
Kida


Брой мнения : 334
Join date : 05.08.2008
Age : 30

Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана   Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана - Page 4 Icon_minitimeПон Сеп 01, 2008 12:31 pm

Джони като Котильон. Ммм... Дааа, един от любимите ми образи с любимия ми актьор cheers Определено е перфектен. Особено ако добави нещо във визията си от ролята си в Дрога.

Джоди за Тавори. По-скоро Джоди за Спайт. Нз, но Тавори трябва да е с някаква сурова, но междувременно депресираща външност. Поне аз така си я представям.

Има и още едно място за Анджелина Джоли, което според мен и като образ най й пасва - Корлат. Пък за Лостара Елизабет Хърли

Върнете се в началото Go down
https://allfantasy.bulgarianforum.net
Silverfox
Desire Queen
Silverfox


Брой мнения : 337
Join date : 06.08.2008

Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана   Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана - Page 4 Icon_minitimeПон Сеп 01, 2008 1:08 pm

За Тавори да - може би и някоя по-млада
Върнете се в началото Go down
T'Amber

T'Amber


Брой мнения : 44
Join date : 20.08.2008

Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана   Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана - Page 4 Icon_minitimeПон Сеп 01, 2008 7:28 pm

Цитат :
Джоди за Тавори. По-скоро Джоди за Спайт.

Спайт не трябва ли да е с дръпнати очи? Аз съм останала с някакво такова впечатление.

А колктоо до възрастта на Фостър... сигурна съм, че си имат начини да изгладят някоя и друга бръчка.
Върнете се в началото Go down
Anomander
Nocturne of Dark
Anomander


Брой мнения : 324
Join date : 18.08.2008

Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана   Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана - Page 4 Icon_minitimeПон Сеп 01, 2008 7:29 pm

T'Amber написа:
Цитат :
Джоди за Тавори. По-скоро Джоди за Спайт.

Спайт не трябва ли да е с дръпнати очи? Аз съм останала с някакво такова впечатление.

А колктоо до възрастта на Фостър... сигурна съм, че си имат начини да изгладят някоя и друга бръчка.

Ооо, сега с тези компютърни ефекти всичко може...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана   Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кои артисти бихте искали да изиграят героите от Малазана
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Fantasy :: Фентъзи :: Стивън Ериксън-
Идете на: