All Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All Fantasy


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Final fantasy advent children

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Tifa
The Boss
Tifa


Брой мнения : 40
Join date : 05.08.2008

Final fantasy advent children Empty
ПисанеЗаглавие: Final fantasy advent children   Final fantasy advent children Icon_minitimeЧет Авг 21, 2008 9:30 pm

Малко първостепенно инфо:

Final fantasy 7 advent children

Final fantasy advent children Finalfantasy7adventchildrenpic_2

Държава : Japan\Япония

Година : 2005

Резюме : Във времето на великите воини злият Sephiroth и силата на Meteor биват победени от боецът Cloud Strife и неговата компания. Сега, макар че животът на земята е възстановен, определени хора заболяват от болестта Geo Stigma, която е както мистериозна, така и неизлечима. Междувременно в сенките се появява нов враг - Kadaj - който държи ключа за унищожението на живота. Така настъпва и времето за Cloud, Tifa, Barrett, Cid и останалите от групата да се съберат отново, за да победят Kadaj и да спасят света от унищожение.

Сигурна съм, че от това резюме не разбрахте нищо, нали? Е освен хората които са по навътре в нещата свързани със сдмата част на поредицата. Да поясним.
'Във времето на велики войни"....Приемете го като времето след 500, 600 години.
"Междувременно в сенките се появява нов враг - Kadaj - който държи ключа за унищожението на живота."
Какво ще рече в сенките? Приемете го така. Кадаж и бандата му не са хора, те са материализирани духове. Духове родени от смъртта на Сефирот.
"Така настъпва и времето за Cloud, Tifa, Barrett, Cid и останалите от групата "..
Самата група, която е показана по ясно в филма от седмицата си има име, чудя се дали някой го е чувал? Останала съм с впечатлението, че повечето хора който имат някакво понятие си мислят, че Тифа, Клауд, Батер, Юфи, и другите са от "ШИНРА", но УАУ каква изненада, не са. Техния екип се нарича "АВАЛАНШ".
Руфас, Рено и тн, те вече са от ШИНРА.

Мога да си пиша цял ден за тях, но ако имате въпроси, ще ги зададете. Сега нещо друго.

За да схванете целия смисъл на филма, задължително трябва да сте играли играта, ако не - да сте чели писанията по седмицата и да сте гледали късометражните филмчета. Не сте? И се чудите защо не всичко ви е ясно? Ще ви кажа защо. Противно на някой твърдения, "Деца на причастието" не е компютърно аниме, създадено по игрите. То се намира някъде по средата, между всички игри.
За любопитните - ако все още не сте гладли късометражите - време е.
Малко след началото на историята се пада Final fantasy Last order.
Анимето е 30 минутии в него е показана, причината за един от главните конфликти в ФФ, както и неща свързани с Дженова.
другото късометражно аниме е Final fantasy Drige of Cerberus.
Няма да разберете почти нищо, ако не сте играли и играта Drige of Cerberus.
Едно от писанията които ви засягат и който биха могли да ви бъдат интересни (специално свързано със седмия филм) Final fantasy On the way to a smile.
Прочете го, ще се влюбите. За неразбиращите английйски - ако има такива, ще пусна началото на писанието преведено на БГ.
Върнете се в началото Go down
Anomander
Nocturne of Dark
Anomander


Брой мнения : 324
Join date : 18.08.2008

Final fantasy advent children Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Final fantasy advent children   Final fantasy advent children Icon_minitimeЧет Авг 21, 2008 9:34 pm

Гледал съм го. Лично на мене по ми допада Final Fantasy предишния филм. Не знам, някак си по истинския е, по-силен.
Върнете се в началото Go down
Tifa
The Boss
Tifa


Брой мнения : 40
Join date : 05.08.2008

Final fantasy advent children Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Final fantasy advent children   Final fantasy advent children Icon_minitimeЧет Авг 21, 2008 9:39 pm

The spirits Within?

Всеки с вкуса си, но аз едва го изгледах. Безобразно тъп ми е. Пък и аз съм запалена по седмицата.
Върнете се в началото Go down
Anomander
Nocturne of Dark
Anomander


Брой мнения : 324
Join date : 18.08.2008

Final fantasy advent children Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Final fantasy advent children   Final fantasy advent children Icon_minitimeЧет Авг 21, 2008 9:41 pm

Tifa написа:
The spirits Within?

Всеки с вкуса си, но аз едва го изгледах. Безобразно тъп ми е. Пък и аз съм запалена по седмицата.

Ми незнам. Беше 2001 май, дето девойката трябваше да събере 8 духа. И по планетата имаше разни призраци дето като те докоснеха и ти взимат душата.
Като прост юзер дето не е играл играта... онзи ми харесва повече. Той даже нищо общо с този няма


ПП: Въпрос: Беулф какво се води? Какъв вид анимация е?
Върнете се в началото Go down
Kida
Serpentin
Kida


Брой мнения : 334
Join date : 05.08.2008
Age : 30

Final fantasy advent children Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Final fantasy advent children   Final fantasy advent children Icon_minitimeЧет Авг 21, 2008 9:42 pm

Графичен екшън се води Neutral
Върнете се в началото Go down
https://allfantasy.bulgarianforum.net
Sponsored content





Final fantasy advent children Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Final fantasy advent children   Final fantasy advent children Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Final fantasy advent children
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Fantasy :: Other :: Animes & Manga-
Идете на: