All Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All Fantasy


 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Flood Topic

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Kida
Serpentin
Kida


Брой мнения : 334
Join date : 05.08.2008
Age : 30

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 26, 2008 4:55 pm

Я обяснете на лапето за какво говорите
Върнете се в началото Go down
https://allfantasy.bulgarianforum.net
Anomander
Nocturne of Dark
Anomander


Брой мнения : 324
Join date : 18.08.2008

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 26, 2008 4:57 pm

Kida написа:
Я обяснете на лапето за какво говорите

Кое лапе бе?
Върнете се в началото Go down
Kida
Serpentin
Kida


Брой мнения : 334
Join date : 05.08.2008
Age : 30

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 26, 2008 4:58 pm

Дедо, дедо, пак ли забрави роднинските връзки.

Kida - любимото на висчки лапе
Anomander - досадния дядо-склеротик
Silverfox - миличката по-голяма сестра

Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
https://allfantasy.bulgarianforum.net
Anomander
Nocturne of Dark
Anomander


Брой мнения : 324
Join date : 18.08.2008

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 26, 2008 5:00 pm

Kida написа:
Дедо, дедо, пак ли забрави роднинските връзки.

Kida - любимото на висчки лапе
Anomander - досадния дядо-склеротик
Silverfox - миличката по-голяма сестра

Twisted Evil

зле....
Върнете се в началото Go down
Kida
Serpentin
Kida


Брой мнения : 334
Join date : 05.08.2008
Age : 30

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 26, 2008 5:01 pm

Пф. Мразя си работата. Тъпа работа, тъп живот, тъпа котка
Върнете се в началото Go down
https://allfantasy.bulgarianforum.net
Anomander
Nocturne of Dark
Anomander


Брой мнения : 324
Join date : 18.08.2008

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 26, 2008 5:02 pm

Kida написа:
Пф. Мразя си работата. Тъпа работа, тъп живот, тъпа котка

Лапе....
Върнете се в началото Go down
Silverfox
Desire Queen
Silverfox


Брой мнения : 337
Join date : 06.08.2008

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 26, 2008 5:41 pm

Гледаш ли - аз съм кака, ти си дядо Razz Razz
Върнете се в началото Go down
Kida
Serpentin
Kida


Брой мнения : 334
Join date : 05.08.2008
Age : 30

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 26, 2008 7:56 pm

Това повелява да ми давате по 20 лева седмично, които да харча в оринджа или в някоя друга книжарница, а на края на месеца 80 за дрешки и обувки
Върнете се в началото Go down
https://allfantasy.bulgarianforum.net
Anomander
Nocturne of Dark
Anomander


Брой мнения : 324
Join date : 18.08.2008

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 26, 2008 8:11 pm

Kida написа:
Това повелява да ми давате по 20 лева седмично, които да харча в оринджа или в някоя друга книжарница, а на края на месеца 80 за дрешки и обувки

слабо...

Марш в стаята си... наказана си една седмица без интернет...
Върнете се в началото Go down
Kida
Serpentin
Kida


Брой мнения : 334
Join date : 05.08.2008
Age : 30

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 26, 2008 8:25 pm

Дядо, като ти хвана бастуна, така ше те набия с него по главата, че ше ти мине склерозата
Върнете се в началото Go down
https://allfantasy.bulgarianforum.net
Anomander
Nocturne of Dark
Anomander


Брой мнения : 324
Join date : 18.08.2008

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 26, 2008 8:50 pm

Kida написа:
Дядо, като ти хвана бастуна, така ше те набия с него по главата, че ше ти мине склерозата

Тва трябва да се цензурира, госпожице администратор!
Върнете се в началото Go down
Silverfox
Desire Queen
Silverfox


Брой мнения : 337
Join date : 06.08.2008

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeВто Авг 26, 2008 9:22 pm

Айде лека - отивам да чета за скъпоценния си Паран, който май успя да влезе в прословутия меч на Аномандър и да освободи а капъл ъф паленца
Върнете се в началото Go down
Silverfox
Desire Queen
Silverfox


Брой мнения : 337
Join date : 06.08.2008

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeСря Авг 27, 2008 2:40 pm

Оф ако вече трети ден не ти се работи значи е сряда
Върнете се в началото Go down
Kida
Serpentin
Kida


Брой мнения : 334
Join date : 05.08.2008
Age : 30

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeСря Авг 27, 2008 5:47 pm

Всъшност днеска беше яко. Имах голяма клиантела на мойте маси и изкарах 430 лева бакшиш. Екстра просто. И се запознах с Румънеца. Имам си и автографченце
Върнете се в началото Go down
https://allfantasy.bulgarianforum.net
Silverfox
Desire Queen
Silverfox


Брой мнения : 337
Join date : 06.08.2008

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeСря Авг 27, 2008 5:49 pm

брей много бе

ти нелегално си работиш, че като 15-годишна нямаш право
Върнете се в началото Go down
Kida
Serpentin
Kida


Брой мнения : 334
Join date : 05.08.2008
Age : 30

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeСря Авг 27, 2008 5:51 pm

Мне. сестра ми ме уреди в Уно, пускаха се някакви писма до Министерството и т.н и ми разрешиха да бачкам с трудов договр докато завърша даскало. После мога още да си продължа
Върнете се в началото Go down
https://allfantasy.bulgarianforum.net
Silverfox
Desire Queen
Silverfox


Брой мнения : 337
Join date : 06.08.2008

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeСря Авг 27, 2008 5:53 pm

ами да - с такива бакшиши не ти трябва висше Idea
Върнете се в началото Go down
Kida
Serpentin
Kida


Брой мнения : 334
Join date : 05.08.2008
Age : 30

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeСря Авг 27, 2008 7:41 pm

Ооо, висше ше си уча, но няма да е в България. Англия или Япония. Италия в краен случей, но не и България
Върнете се в началото Go down
https://allfantasy.bulgarianforum.net
Silverfox
Desire Queen
Silverfox


Брой мнения : 337
Join date : 06.08.2008

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeСря Авг 27, 2008 7:48 pm

Англия е много добър избор
Върнете се в началото Go down
T'Amber

T'Amber


Брой мнения : 44
Join date : 20.08.2008

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeПет Авг 29, 2008 9:05 am

Тъжна съм. Снощи Т'Амбър умря. Днес съм в траур. Да, знаех, че ще умре, бях прочела поне няколко десетки пъти частите със смъртта й, за да се подготвя психически, ама тц. Тъжна съм. Обожавам Ериксън, заради поредната уникална книга от поредицата, която буквално ме остави без дъх... и го мразя заради гадния навик да убива любимците ми. Да, наясно съм, че тя даже не беше главен герой, трябваше да умре, необходима саможертва, драматизъм бла бла бла... Тъжна съм. Тържествено се заклевам, че от сега нататък няма да се привързвам към герои (като изкл. Тавори, за която съм сигурна, че също ще умре, но там вече съм се привързала тъй че няма как... ) и ако някой все още не е разбрал... Тъжна съм.

P.S. Странно, знам, но едно от малкото неща, които действително приемам на сериозно са книгите...
Върнете се в началото Go down
Anomander
Nocturne of Dark
Anomander


Брой мнения : 324
Join date : 18.08.2008

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeПет Авг 29, 2008 9:08 am

T'Amber написа:
Тъжна съм. Снощи Т'Амбър умря. Днес съм в траур. Да, знаех, че ще умре, бях прочела поне няколко десетки пъти частите със смъртта й, за да се подготвя психически, ама тц. Тъжна съм. Обожавам Ериксън, заради поредната уникална книга от поредицата, която буквално ме остави без дъх... и го мразя заради гадния навик да убива любимците ми. Да, наясно съм, че тя даже не беше главен герой, трябваше да умре, необходима саможертва, драматизъм бла бла бла... Тъжна съм. Тържествено се заклевам, че от сега нататък няма да се привързвам към герои (като изкл. Тавори, за която съм сигурна, че също ще умре, но там вече съм се привързала тъй че няма как... ) и ако някой все още не е разбрал... Тъжна съм.

P.S. Странно, знам, но едно от малкото неща, които действително приемам на сериозно са книгите...


Хех милата тя Smile. А за Херборик не ти ли беше? Smile))

Бтв в 7-ма също ще трепе и то главни.... И то от готините герои. Гадно ама факт.
Върнете се в началото Go down
T'Amber

T'Amber


Брой мнения : 44
Join date : 20.08.2008

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeПет Авг 29, 2008 9:16 am

За Хеборик също ми беше тъпо... но бях почти сигурна, че съм станала студенокръвна и безразлична към смъртта на любими герои след като умря Фелисин. И там бях мн в траур, но пък трябва да призная, че нейната смърт беше една от най- изпълнените с ирония и най- красиви сцени, които съм чела в книга.
Върнете се в началото Go down
Anomander
Nocturne of Dark
Anomander


Брой мнения : 324
Join date : 18.08.2008

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeПет Авг 29, 2008 9:17 am

T'Amber написа:
За Хеборик също ми беше тъпо... но бях почти сигурна, че съм станала студенокръвна и безразлична към смъртта на любими герои след като умря Фелисин. И там бях мн в траур, но пък трябва да призная, че нейната смърт беше една от най- изпълнените с ирония и най- красиви сцени, които съм чела в книга.

Аз се дразня само за Уискиджак. Доста тъпо беше един от любимците ми да умре....
Върнете се в началото Go down
Silverfox
Desire Queen
Silverfox


Брой мнения : 337
Join date : 06.08.2008

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeПет Авг 29, 2008 11:22 am

кой ще трепе в 7-ма
Върнете се в началото Go down
Silverfox
Desire Queen
Silverfox


Брой мнения : 337
Join date : 06.08.2008

Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitimeПет Авг 29, 2008 5:40 pm

По една черпушка за забавляващите се от нас работещите Smile)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Flood Topic - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood Topic   Flood Topic - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Flood Topic
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Fantasy :: Fan Zone :: Свободна зона-
Идете на: